Nilfisk-Advance Asia Pacific wybiera Microsoft Dynamics

Nilfisk-Advance Asia Pacific wybiera Microsoft Dynamics NAV na Windows Azure

Cele

W firmie strategia dotycząca zarządzanie zasobami przedsiębiorstwa zawsze była wdrażana na poziomie centralnym zarówno dla oddziałów w Europie jak i w Ameryce. Wyjątek stanowiła Azja, gdzie zarządzanie było zdecentralizowane, a każda z firm pracowała z własnym oprogramowaniem. Dlatego w 2011 roku spółka zdecydowała się na wdrożenie systemu jednego ERP.

 

Strategia

Obecnie Nilfisk-Advance pracuje z Microsoft Dynamics NAV 2013 zainstalowanym na platformie Windows Azure. Takie rozwiązanie zostało wdrożone jako standardowe w Azji.

 

Rezultaty

Wdrożenie rozwiązania opartego na systemie Microsoft Dynamics NAV 2013 na Windows Azure jako standardu dla Azji przyczyniło się do redukcji wydatków Nilfisk-Advance Group na usługi hostingowe o 70 do 80 procent. Usprawnia ono również implementację systemu w całej grupie. Migracja na platformę Windows Azure została przeprowadzona w ciągu zaledwie dwóch dni.

 

„Rozwiązanie można w prosty sposób przenieść do każdej ze spółek. To znacznie prostsze niż wdrażanie różnych systemów od początku. Prace rozwojowe, prace związane z archiwizacją danych i utrzymaniem systemu są realizowane z jednego miejsca. To właśnie odegrało kluczowe znaczenie dla wyboru Microsoft Dynamics NAV na Windows Azure” – Mikkel Jønsen, Lider Działu Wsparcia Global NAV, Nilfisk-Advance.


„Obniżyliśmy ilość przechowywanych surowców o 20 procent, a nasza wydajność zwiększyła się o 20 procent. System zapewnia łatwy dostęp do danych oraz efektywne narzędzia do analiz biznesowych. Działamy teraz sprawniej i osiągamy lepsze dochody” – Dalia Garbauskiene, Kierownik, Lietkabelis.

Rezultaty

Obecnie Lietkabelis w bardziej efektywny sposób obsługuje łańcuch dostaw, a także procesy inwentaryzacyjne i finansowe, co w efekcie oznacza optymalizację dochodów.


Sprawdź nową stronę na temat systemu business intelligence:

  • ETL – zbiór narzędzi wspomagających proces pozyskania danych.
  • Business Intelligence (BI) to coś więcej niż narzędzie wspierające decyzje biznesowe.
  • Kluczowy wskaźnik wydajności (KPI), to mierzalna wartość, która pokazuje, jak skutecznie firma osiąga kluczowe cele biznesowe.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz