Office 365 w Twojej firmie!

Oprócz znanych programów Word, Excel i PowerPoint, Office 365 to poczta klasy biznes, mobilny i zespołowy dostęp do dokumentów, zintegrowany komunikator online oraz optymalizacja kosztów i inwestycji w IT.

W zależności od wybranego planu Office 365 klient otrzymuje następujące funkcjonalności:

Pełne zainstalowane aplikacje pakietu Office:

Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Publisher – wszystkie w najnowszej dostępnej wersji, zainstalowane i aktualizowane nawet na 5 komputerach PC lub Mac w ramach jednej opłaty. system erp Możesz pracować zarówno online, jak i off-line, nawet gdy nie masz dostępu do swoich urządzeń, dzięki usłudze Office na żądanie.

 

Pakiet Office dla tabletów i smartfonów:

Posiadając subskrypcję Office 365 możesz tworzyć i edytować swoje dokumenty za pomocą aplikacji na tablety z systemem Windows, Android oraz iOS. Każdy użytkownik może korzystać z pakietu Office na maksymalnie 5 takich urządzeniach.

 

Pakiet Office Online:

Twórz i edytuj swoje dokumenty na różnych urządzeniach, gdziekolwiek jesteś oraz udostępniaj je innym osobom w Twojej firmie. Możecie nawet pracować wspólnie nad tym samym dokumentem jednocześnie i w różnych przeglądarkach internetowych. Office Online to wersje przeglądarkowe aplikacji najnowszego pakietu Office – Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote. Obsługiwane są m.in. IE, Mozilla, Chrome, Safari, Opera.

 

Przechowywanie i udostępnianie plików dzięki nieograniczonej ilości miejsca do magazynowania na użytkownika

Usługa OneDrive to wirtualny dysk z nieograniczoną ilością miejsca na wszystkie Twoje dokumenty. Teraz masz do nich dostęp z dowolnego miejsca i urządzenia. Możesz udostępniać je innym i rozwiązać problem przesyłania dużych załączników mailem. Jednocześnie masz pewność, że Twoje dokumenty są chronione przez najnowsze systemy zabezpieczeń.

 

Poczta e-mail klasy biznesowej

Poczta e-mail klasy biznesowej ze skrzynką odbiorczą o pojemności 50 GB w usłudze Microsoft Exchange Online. Kalendarze z możliwością ich udostępniania innym. Lista kontaktów z informacjami o użytkowniku, m.in. o dostępności online. W prosty sposób zarządzasz kontami email w swojej firmie. Nie musisz kupować serwera ani drogiego oprogramowania.

 

Nieograniczone spotkania online i konferencje wideo HD

Nieograniczone wideokonferencje w jakości HD, nawet do 250 uczestników jednocześnie. Organizuj spotkania poprzez kalendarz Outlook, zapraszaj osoby spoza organizacji. Pozostań w stałym kontakcie dzięki usłudze wiadomości błyskawicznych oraz połączeniom z użytkownikami Skype. Dołączaj do spotkań online ze swojego ulubionego urządzenia, poprzez aplikacje na urządzenia mobilne. Komunikator Lync dostępny jest w wersji aplikacji internetowej oraz instalowanej lokalnie na urządzeniu.

 

Witryna internetowa

Sprawniej organizuj i zarządzaj pracą swojego zespołu, dzięki dedykowanym do tego witrynom. SharePoint Online to potężna i funkcjonalna platforma współpracy dla Twojej firmy. Może pełnić funkcję bezpiecznego miejsca do przechowywania, organizowania i udostępniania informacji oraz uzyskiwania do nich dostępu z niemal każdego urządzenia – zarówno przez współpracowników, jak i klientów.

 

Sieci społecznościowe

Yammer to wewnętrzna, firmowa sieć społecznościowa, która ułatwia pracownikom łączenie się z odpowiednimi osobami, dzielenie się wiedzą i zarządzanie projektami. Usprawni komunikację i przepływ informacji, co umożliwi Twojej firmie dynamiczny rozwój. Synchronizacja z innymi usługami Office 365 i intuicyjny interfejs sprawią, że korzystanie z niego jest proste i przyjemne.

 

Bezpieczeństwo i bezawaryjność

Wraz z usługą Office 365 otrzymujesz finansową gwarancję bezawaryjnego działania na poziomie 99,9% – zgodnie z warunkami Microsoft Azure. Dodatkowo:

  • pomoc techniczną w sieci Web na poziomie informatycznym oraz telefoniczną pomoc techniczną dostępną 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu,
  • oraz światowej klasy systemy zabezpieczeń, chroniące Twoje dane i dokumenty.

Ponadto Office 365 jest zintegrowany z usługą Active Directory w celu łatwego zarządzania poświadczeniami i uprawnieniami użytkowników.


Jesteś zainteresowany przewodnikiem po Microsoft Azure?
A może szukasz korzyści jakie daje Microsoft Azure?

Jeśli nie wiesz Jak rozpocząć projekt wdrożenia systemu ERP, poczytaj artykuły na tym blogu:
How to start ERP project
How achieve success of ERP
What are the problems before implementing ERP

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *